close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
دانلود فیلم های آموزش زبان انگلیسی isifree.ir

Search

اعلانات

    کانال تلگرام isifree.ir

    آموزش ترفند اینترنت موبایلBigETek.com

    آموزش و انجام پروژه متلب matlabfemcod@chmail.ir

چند سری از ویدئو های آموزشی در مورد ترفند های صحبت کردن بصورت روان در زبان انگلیسی را در ادامه خواهید دید. ممکن است لغات زیادی را در ذهن داشته باشید اما آیا به روانی آنها را در کنار هم می چینید! روان سازی یعنی فهم جزئیاتی که در متن کتابها نمی توان آنها را آموزش داد. با این سری از آموزش ها شما به درجه ای از اطمینان خواهید رسید که براحتی با یک فرد سیتیزن بومی مکالمه راحتی را تجربه کنید.


ادامه مطلب

در گرفتن نمره های بالای آزمون های زبان در بخش writing ، شروعی قوی، انسجام و پایداری و نهایتا نتیجه گیری بسیار مهم است. امروز دو ویدیو برای آشنایی با نحوه ی نوشتن متن در آزمون آیلتس و تافل را ارائه می دهیم. این قسمت مخصوص مقایسه کردن و مخالفت کردن نظریه هاست.


ادامه مطلب

سری جدید از آموزش زبان تافل به بخش گفتار یا مهارت تافل ibt speaking اختصاص دارد. فیلم های آموزشی تافل این بخش شامل مفهوم و ساختاریست که به راحتی با  تقلید آنها بتوانید به نمره بالای 26 از 30 آزمون تافل IBT دست پیدا کنید. سری ترفند ها را می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید.


ادامه مطلب

در سری جدید زنگ تفریح مهندسین محترم سری جدید ENGVID ارائه شده است که به آموزش گرامر زبان از جنبه های مختلفی چون 

...-How to use unless-I or me-ask questions correctly-Easy way to ask 

و بطور کلی فیلم آموزشی زبان انگلیسی Grammar Tricks را در ادامه خواهید دید.ادامه مطلب

ساختار هر زبان غیر مادری بر روی گرامر آن زبان استوار است. اگر بی نهایت هم که دایره لغات بدانید اما نتوانید آنها را به هم متصل کنید، در انتقال مفهوم بی تاثیر است. امروز فیلم آموزش زمانها در انگلیسی را برای شما قرار داده ایم. بیایید یکبار برای همیشه به درک درستی از آنها برسیم. در ادامه دو سری آموزش زبان برای شما قرار داده ایم که پیشنهاد می کنیم از هر دو سری فیلم اول را جدا کنید و در صورت تمایل با یکی از آنها پیش بروید.


ادامه مطلب

شرکت کنید تا ویدیو رشته شما بیشتر باشد

شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟