close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
برترین فیلم های آموزشی دروس تخصصی عمران

Search

اعلانات

    کانال تلگرام isifree.ir

    آموزش ترفند اینترنت موبایلBigETek.com

    آموزش و انجام پروژه متلب matlabfemcod@chmail.ir

در این سری فیلم های آموزشی، مهندسی پی پیشرفته که شامل جزئیات پی سطحی و عمیق، دیوار های حمال، اندرکنش خاک و سازه، خاک مسلح شده و ... می شود، شناخت  تنش ها و طراحی انواع پی ها مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه می توانید 40 قسمت از کلاس انگلیسی زبان پی پیشرفته مخصوص مهندسین ژئوتکنیک را دنبال کنید.

 


ادامه مطلب

در این سری از آموزش های بتن آرمه مواردی از قبیل طراحی تیر، پله، سقف، ستون و ... را خواهید دید. پیشنهاد می کنیم در صورتی که بتن آرمه 1 را پاس کرده اید حتما این سری را از دست ندهید تا علاوه بر یادآوری و تکمیل قسمت های بجا مانده از تدریس اساتید، به سطح تسلط در طراحی سازه های بتنی برسید. 30 قسمت آموزش کلاس بتن آرمه به زبان انگلیسی در ادامه آمده است. از انگلیسی بودن زبان استاد حراسی نداشته باشید. فرمول ها نمایانگر و یادآور مفهوم خواهند بود.


ادامه مطلب

در این سری از آموزش های دروس تخصصی مهندسی مکانیک به مقاومت مصالح دانشگاه شریف می رسیم. 25 سری جلسه ضبط شده از کلاس مقاومت مصالح که هم برای مهندسی عمران جزو دروس اصلی محسوب می شود هم برای رشته مهندسی مکانیک. این درس به تحلیل و طراحی ماشین های گوناگون و سازه های بارور می پردازد. برای تحلیل و طراحی یک سازه مشخص نیازمند محاسبه تنش ها و تغییر شکل های ایجاد شده در آن هستیم که در درس مقاومت مصالح این موارد پوشش داده می شود.


ادامه مطلب

دینامیک نیوتونی جزو دروس پایه ای رشته های مهندسی مکانیک و عمران پس از استاتیک است. برای فهم این درس فیلم های آموزشی بصورت نوشتاری برای شما ارائه کردیم که امیدواریم مثمر ثمر باشد. دانلود فیلم های آموزش دینامیک در ادامه مطلب قرار دارد.


ادامه مطلب

 در ادامه می توانید چند نمونه مثال تحلیل و طراحی فولاد به روش lrfd و مقایسه با روش تنش مجاز ASD را ببینید (مفید برای دانشجویان در طراحی فولاد). با افزایش کیفیت مصالح و ارتقاء سطح کیفی اجرا ، روش پلاستیک یا مقاومت نهایی LRFD بعنوان یک روش علمی ترو اقتصادی تر در بعضی از کشورها جایگزین روش ASD یا الاستیک گردید . در این روش به اعضاء سازه ها اجازه داده می شود براثر بار وارده ناشی از بارگذاری از حد الاستیک خود خارج و به حد پلاستیک یا خمیری خود برسند و همین موضوع باعث افزایش مقاومت اعضاء و کاهش هزینه ساخت و اقتصادی تر شدن سازه می گردد .


ادامه مطلب

شرکت کنید تا ویدیو رشته شما بیشتر باشد

شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟