close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
دانلود فیلم های آموزشی SAP2000 از سایت ISIFREE.ir

Search

اعلانات

    کانال تلگرام isifree.ir

    آموزش ترفند اینترنت موبایلBigETek.com

    آموزش و انجام پروژه متلب matlabfemcod@chmail.ir

فیلم های آموزشی SAP2000 منتشر شده توسط شرکت CSI معتبرترین فیلم های این نرم افزار بشمار می آیند. تحلیل پوش آور، انالیز تاریخچه زمانی ، طیفی و مودال، طراحی دیوار برشی، ساخت مقطع،مقاطع غیر منشوری و ... همه 30 قسمت آن را در ادامه می توانید را دانلود کنید.


ادامه مطلب

امروز فیلمی 5 ساعته بزبان فارسی را برای آموزش تحلیل بار افزون و نحوه اعمال مفصل پلاستیک در یک سازه فولادی قرار دادیم. تحلیل پوش آور روش پایه در محاسبه منحنی ظرفیت سازه بوده و اساس روش طراحی برمبنای عملکرد می باشد. بنابراین هرچه این تحلیل به واقعیت نزدیکتر باشد طراحی عملکردی دقیقتر خواهد بود. برای دانلود فیلم آموزشی مفصل پلاستیک در تحلیل پوش آور SAP2000 به ادامه مطلب بروید.


ادامه مطلب

در ادامه سری آموزش های isifree.ir به ارائه سری جدید آموزش sap2000 می پردازیم که در انتهای آموزش به مدل سازی سوله نیز پرداخته شده است. هر چه مثال های بیشتری از مهندسین در نقاط مختلف جهان ببینیم باز هم نکاتی وجود دارد که فرا گرفته نشده است. دانلود سری آموزش sap2000 مدل سازی سوله در ادامه مطلب قرار دارد.


ادامه مطلب

یکی دیگر از انواع پل های مرسوم بکار گرفته شده در سطح جهانی پل های box - girder هستند که در ادامه فیلم آموزشی یک سمینار تحلیل تحت زلزله پل بتنی تیر جعبه ای در SAP2000 را مشاهده خواهید کرد.


ادامه مطلب

شرکت کنید تا ویدیو رشته شما بیشتر باشد

شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟