close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
برترین فیلم های آموزشی Etabs

Search

اعلانات

    کانال تلگرام isifree.ir

    آموزش ترفند اینترنت موبایلBigETek.com

    آموزش و انجام پروژه متلب matlabfemcod@chmail.ir

در ادامه دو قسمت از آموزش تحلیل طیفی یک سازه 8 طبقه که طول نمایش آن حدود 15 دقیقه است قرار داده می شود. تحلیل طیفی و تاریخچه زمانی در etabs و sap2000 جزو تحلیل های مهم برای ساختمانها و سازه های ویژه محسوب می شوند. در ادامه مطلب می توانید نسبت به دانلود فیلم آموزشی تحلیل طیفی در Etabs اقدام کنید.


ادامه مطلب

کمپانی csi america عرضه کننده محصولاتی چون Etabs - SAP2000 - CSiBridge - CSiCOL - SAFE فیلم های آموزشی را جهت راهنمایی مهندسین ارائه داده است که در ادامه مطلب می توانید به 37 فیلم آموزشی ایتبز جدید و قدیم Etabs توجه فرمایید و در صورت لزوم آنرا دانلود کنید.

New and old version of 

 ETABS - Watch & Learn


ادامه مطلب

برخی ابهامات برای دانشجویان تازه پا به عرصه جامعه بزرگ مهندسی نگذاشته ، از زمان تحصیل همچنان باقی مانده است. سری آموزشی که در ادامه معرفی می شود به برخی از آنها پاسخ داده است. مطمعنا از آنها لذت خواهید برد.


ادامه مطلب

مدل کردن پله جزو آن قسمت هایی از مدل سازیست که روش های متفاوتی دارد. حتی مدل کردن انواع پله های اسپیرال یا پله های دورانی - پله کرو یا  پله فلت- پله دوجهته یا پله سه طرفه دارای جزئیاتی است که نیاز به توجه بیش از حد دارد. در ادامه می توانید 14 فیلم آموزش مدل کردن انواع پله در Etabs , SAP2000 را مشاهده و دانلود کنید. پیشنهاد می کنیم تمامی آنها را مشاهده کنید و بر تمامی آنها تسلط داشته باشید.


ادامه مطلب

شرکت کنید تا ویدیو رشته شما بیشتر باشد

شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟