close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
برترین فیلم های آموزشی مهندسی معماری isifree.ir

Search

اعلانات

    کانال تلگرام isifree.ir

    آموزش ترفند اینترنت موبایلBigETek.com

    آموزش و انجام پروژه متلب matlabfemcod@chmail.ir

از جمله نرم افزارهای طراحی داخلی و خارجی پروژه های جذاب که در انیمیشن سازی و فعالیت های سه بعدی دیگر استفاده می شود نرم افزار 3DSMAX است. قدرت یک مهندس معمار با استفاده از این نرم افزار چند برابر خواهد شد. در این سری آموزشی 37 قسمت از آموزش کامل طراحی داخلی یک خانه ارائه خواهد شد. کیفیت فیلم ها به اندازه کافی مطلوب است و دیگر نیازی به تهیه این آموزش از بازار ندارید.


ادامه مطلب

رویت از سال 2013 جان تازه ای در نحوه مدلسازی برای مهندسین معماری، سازندگان ساختمان دمیده است. ایجاد مدل های 4D 3D 2D با نمایش کوچکترین جزئیات از قابلیت های لازم به ذکر این برنامه است. در ادامه مطلب سری اولیه و مقدماتی آشنایی با Revit مخصوص مهندسین معمار را قرار داده ایم.


ادامه مطلب

برای جذب کردن هر مشتری توجه به اصل زیبا سازی ساختار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این سری آموزش های فتوشاپ برای رشته مهندسی معماری از آموزش های ابتدایی به پروژه های کاملی برای آماده سازی جهت ارائه به مخاطبان خواهیم رسید. توجه به اصل Post Production را برای اثر های خود دست کم نگیرید. در ادامه مطلب بیش 83 قسمت از ترفند های ترکیب فتوشاپ با آثار معماری را می توانید دانلود کنید.


ادامه مطلب

از ویژگی های مشترک رشته مهندسی عمران و مهندسی معماری، فهم پلان ساختمانیست. یک مهندس عمران باید حداقل های مهندسی معماری را در رسم پلان بداند. و مهندس معمار با دانش مهندسی خود به پلانهای ساده  جزئیاتی را وارد می کند که زندگی در آن ساختمان لذتبخش تر باشد. در ادامه مطلب چند فیلم آموزشی رسم پلان ساختمان در اتوکد ارائه شده است.


ادامه مطلب

طراحی ساختمان های سه بعدی، طراحی محیط داخلی و کار در فضای خارجی از نکاتیست که هر مهندس معماری را می تواند به یک مهندس کم رقیب تبدیل کند. 22 فیلم آموزشی از آموزش آرشیکد مقدماتی را در ادامه می توانید ببینید. 


ادامه مطلب

شرکت کنید تا ویدیو رشته شما بیشتر باشد

شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟