close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
برترین فیلم های آموزشی مهندسی عمران رایگان از سراسر دنیا - Etabs - Sap - Safe -Abaqus - Ansys و ...

Search

اعلانات

    کانال تلگرام isifree.ir

    آموزش ترفند اینترنت موبایلBigETek.com

    آموزش و انجام پروژه متلب matlabfemcod@chmail.ir

آموزش مقدماتی متلب به عنوان محاسبگری قدرتمند با قابلیت برنامه نویسی در این مطلب ارائه می شود. 15 قسمت جهت آشنایی سپس دستورات ساده و نهایتا با دستورات اصلی جهت برنامه نویسی مانند For Loops و دیگر حلقه ها آشنا خواهید شد. سری آموزشی مطلب ادامه خواهد داشت.


ادامه مطلب

در این سری فیلم های آموزشی، مهندسی پی پیشرفته که شامل جزئیات پی سطحی و عمیق، دیوار های حمال، اندرکنش خاک و سازه، خاک مسلح شده و ... می شود، شناخت  تنش ها و طراحی انواع پی ها مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه می توانید 40 قسمت از کلاس انگلیسی زبان پی پیشرفته مخصوص مهندسین ژئوتکنیک را دنبال کنید.

 


ادامه مطلب

در این سری از آموزش های بتن آرمه مواردی از قبیل طراحی تیر، پله، سقف، ستون و ... را خواهید دید. پیشنهاد می کنیم در صورتی که بتن آرمه 1 را پاس کرده اید حتما این سری را از دست ندهید تا علاوه بر یادآوری و تکمیل قسمت های بجا مانده از تدریس اساتید، به سطح تسلط در طراحی سازه های بتنی برسید. 30 قسمت آموزش کلاس بتن آرمه به زبان انگلیسی در ادامه آمده است. از انگلیسی بودن زبان استاد حراسی نداشته باشید. فرمول ها نمایانگر و یادآور مفهوم خواهند بود.


ادامه مطلب

نرم افزار ArcGIS یک نرم افزار با قابلیت های مختلف برای دانشجویان مهندسی در رشته های مختلف می باشد. با دیدن این مجموعه ی بی نظیر میتوانید بسیاری از مشکلات خود را در زمینه کار با این نرم افزار بر طرف نمایید.


ادامه مطلب

نرم افزار watercad یک نرم افزار بی نظیر و کاربردی جهت مدلسازی و طراحی شبکه آبرسانی مورد استفاده قرار میگیرد. به دانشجویانی که درس پروژه آب و فاضلاب دارند توصیه میشود که حتما این مجموعه آموزش watercad را دانلود نمایند. 


ادامه مطلب

شرکت کنید تا ویدیو رشته شما بیشتر باشد

شما در چه رشته ای تحصیل می کنید؟